درباره ما

ب.آ» در یک نگاه»

 


گروه توليدي ب.آ با بهره‌گیری از مدرنترین تکنولوژی روز دنیا و نیروهای متخصص، به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده انواع غذاهای آماده و نيمه آماده ایرانی و بين المللي حلال، رضایت مشتریان و پاسخگویی به نیازهای گوناگون آنان را، به وسيله اجراي مديريت مشاركتي، از طريق خط مشيهاي مصوب زیر دنبال می‌نماید:

رعايت قوانين و مقررات ملی و بین المللی و پياده سازي الزامات استانداردهای ISO9001-2015 
سیستم مدیریت کیفیت و ISO 22000-2005 سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی، 10002 ISO
سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان، 10015 ISO سیستم مدیریت آموزش و 17025 ISO
سیستم مدیریت آزمایشگاه

 

تاریخچه گروه تولیدی ب.آ

بنیانگذار

 

جمال رازقی جهرمی متولد سال 1337 در جهرم، فارغ التحصيل مهندسی صنایع غذائی دانشگاه شیراز و حائز رتبه اول کنکور کارشناسی ارشد صنایع غذائی این دانشگاه میباشند. ایشان فعالیت حرفه‌ای خود را با کار در واحد صنایع کوچک استان فارس آغاز کردند و 12 سال مدیریت شرکت دشت مرغاب (یک و یک) را به عهده داشتند؛ سپس به مدیریت عامل شرکت فرآورده‌های لبنی کاله منصوب شدند. در بین سال‌های 1380 تا 1383 ایشان در قالب کارآفرین، گروه شرکتهای پارس نارنگ و نارسیب شیراز را تحت عنوان گروه تولیدی تانی با هدف صادرات، راه اندازی نمودند و مدیریت آن را نیز بر عهده گرفتند. سرانجام در سال 1384، موفق به احداث کارخانجات ستاره یخی آسیا، اولین تولید کننده غذاهای خانگی در ایران، شدند.

مهندس رازقی علاوه بر فعالیت مستقیم در بخش تولید، سمتهای دیگری چون نماینده عالی کارفرمایان در شورای عالی کار، رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی استان فارس و عضویت در  اتاق بازرگانی ایران و آلمان؛ ایران و فرانسه؛ ایران و چین؛ ایران و امارات؛ ایران و انگلیس را نیز عهده دار می باشند.